Туреччина

турцияМинув певний час, а мені все не писалось. Я навіть встигла побувати в Туреччині. Не знаю, чи то часу нема, чи то щось зі мною трапилось...
Хочеться дуже багато розповісти і багато чим поділитись...
Відпочинок був незабутній, дійсно багато вражень, багато знайомств, але так мало часу.
Поїздку ми запланували ще зо два місяці до того. Питанням була ціна та сам вибір готелю. З цим звичайно була ціла епопея. Ми хотіли аби був фітнес-центр, сауна, турецька баня, аеробіка та багато іншого. А в результаті нам все це не знадобилось...

Я перша до нього підійшла. Запитала:
- Do you speak English?
- Yes – відповідь була короткою.
А потім я просила допомогти відшити одного приставу чого турка, він допоміг мені, я подякувала і всі разом почали сміятись, що ми дівчата такі смішні.
- Це ми смішні?! – як завжди з обуренням говорила я. – Це ви хлопці дивні, дівчина ж чітко сказала, що нікуди не піде. Що не зрозумілого?!
Розговорились. Виявилось, що Ти зі своїми друзями теж живеш у моєму готелі, і ви приїхали в суботу (а ми прилетіли в п'ятницю), і ви теж на сім коротких днів. Посміхнулись і попрощались уже в холі. Наступного ранку я тебе не побачила, лише за обідом знайшла твою посмішку в натовпі чи в черзі за чимось)))
Посміхнулась. Ти у відповідь теж посміхнувся і привітався. І все.
Напевно сам випадок нас звів разом. Зранку як і завжди ми йшли на пляж, загоряли пару годин, лишали свої речі і повертались після 4 години дня. Повернулись і хто б міг повірити, поруч з моїм шезлонгом – Ти!
-Is it yours? – запитав ти
- Yes!... It's a fate – єдине, що змогла тоді зморозити я
Я була несказано рада і щаслива, що хоч і лишалось два дні відпочинку, але вони будуть найкращими (були у мене такі таємні думки))))
Ми розговорились, запитували про все, де хто працює і ким, чим цікавиться, звичайно не можна було не помітити моєї кубинської сумки) То і про поїзду до цієї чудової країни я теж розказала з тим самим захопленням з яким я дійсно і по-справжньому полюбила Острів Свободи.
Я навіть вмовила його покупатись в тій холоднючій воді. Він розповідав, що любить морський бриз, спокійний відпочинок. Романтик одним словом. Домовились зустрітись ввечері, коли будемо їхати на дискотеку на вулицю Барів.
Що найдивніше, всі ті два дні з дня знайомства я ходила і все не наважувалась чи заговорити, чи посміхнутись, і весь час набридала дівчатам своїми ваганнями.
Звичайно я вирядилась, це ж така подія!
Моя улюблена з недавнього часу коротенька біла спідничка і ... забулась, яка кофтинка на мені була)))упс. Але точно пам'ятаю, що я була красивою)))
Запакувались в переповнений автобус, ми як завжди сиділи втрьох (щоб запам'ятатись публіці нашого готелю) і тут ти заходиш в автобус і пропонуєш їхати своєю машиною. Ми трішки збентежені, але погоджуємось і як королеви виходимо з автобуса слідом за тобою.